O firmie UniGast słów kilka

Firma UniGast spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie , dawniej POLGAST S.C. rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku oferując klientom województwa mazowieckiego bogatą ofertę artykułów spożywczych dla gastronomii. Zarówno asortyment, jak i obszar działalności z upływem lat rozwijał się.

 

Na chwilę obecną możemy pochwalić się oddziałami w czterech miastach naszego kraju, tj. Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk i Ełk, wraz z nowoczesną bazą logistyczną. Zaopatrujemy lokale gastronomiczne znajdujące się w całej Polsce, a także największe sieci restauracji w kraju i za granicą.

 

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości, a oferta ich zakupu była atrakcyjna dla naszych kontrahentów. Współpracujemy z największymi producentami oraz dystrybutorami w kraju i poza jego granicami.

 

Źródłem naszego sukcesu są nasi pracownicy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Dodatkowo inwestujemy w nowoczesne rozwiązania informatyczne, które pozwalają na jeszcze szybszą o sprawniejszą obsługą zamówień. W najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych oddziałów.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy